Iba tak….

Pred mnohými rokmi, keď sa ešte netlačili obrázky na papier pomocou digitálnych tlačiarní, bolo bežné používať metódu blokovej tlače na vytváranie nádherných dizajnov.

Jablko

01.06.2023

Iste, že to nie je žiadne veľké umenie, ale výsledok vás ohromí. S trochou starostlivosti a sústredenia dokážete vytvoriť skutočný obraz na plátno.

Zemiaky??

01.06.2023

Zdobenie textilu ručnou blokovou potlačou je jednoduché, zábavné a môže sa použiť na rôzne projekty - od výroby originálnych odevov a doplnkov až po vylepšenie interiéru vášho domova.

Zdobenie textilu ručnou blokovou potlačou je skutočným umením, ktoré rozžiari vaše tvorivé dušičky.

Žlta

01.06.2023

Žltá - je farbou vitality, imunity, aktivity, optimizmu a chuti do života. Výborne pôsobí na pohybovú a nervovú sústavu, na myslenie, sebavedomie, kreativitu. Tlmí emócie. Obľubujú ju živelní a cieľavedomí ľudia. Rozvíja suverenitu, sebauvedomenie a sústredenosť.

Tento originálny set obsahuje všetko, čo potrebujete na vlastnoručné zdobenie textilu pomocou ručnej blokovej potlače. V balíčku nájdete rôzne veľkosti a tvary drevených blokov, húbku, farby a ďalšie príslušenstvo.

Je fascinujúce, že mnoho jemných odtieňov farieb dostalo svoje pomenovanie práve podľa prírodných elementov. Napríklad, olivová zelená nám pripomína plody olivy, levanduľová fialová evokuje vôňu kvetov levandule a kávová hnedá odkazuje na bohatú farbu a vôňu kávových zŕn. Takto sa farby a príroda spájajú v jedinečnej harmónii, dávajúc nám možnosť...

Príroda hrá všetkými farbami. Ale ako chutí tá zelená? Ako vonia tá modrá alebo tá ružová? Ktorý zvuk pripomína žltá a aká by mohla byť na dotyk? Vedeli ste, že veľa jemných odtieňov farieb dostalo svoje pomenovanie podľa rastlín, zvierat a nerastov?

Naša stránka je zameraná na predstavenie kreatívneho a originálneho sveta módy, ktorý sa točí okolo farieb a ich vzťahov. Od čiernej, ktorá sa cítila osamelá ,až po farby, ktoré sa navzájom priťahujú a tvoria nádherné vzory pomocou blokovéj tlače. Preto neváhajte a pridajte sa k nám na tejto nezabudnuteľnej ceste plnej farieb, nápadov a inšpirácii....

Ak ste nadšený z tvorby a umenia, bloková tlač je pre vás správna voľba. Táto technika vám umožní vyjadriť sa a prejaviť vašu kreativitu v jednoduchej a efektívnej forme. Vstúpte do sveta blokovej tlače a objavte krásu a kreativitu tejto tradičnej techniky.