Iba tak….

Zdobenie textilu ručnou blokovou potlačou je jednoduché, zábavné a dá sa použiť na rôzne projekty - od výroby originálnych odevov a doplnkov až po dekoráciu domácnosti. Kreatívny set na zdobenie ručnou blokovou potlačou je skvelý darček pre každého, kto rád tvorí a vytvára niečo nové a jedinečné.

Orgován je jedným z najmilších symbolov jari. Jeho nádherná vôňa a jemné farby dokážu skrášliť každý kút našej záhrady.

Moderná zmena

21.05.2023

Čo tak vyskúšať zmenu a vymeniť jednorázové papierové utierky za bavlnené utierky. Vytvorili sme pre Vás nádherne utierky pozrite si ich v MaHli domacnosť.

Ak sa chcete pohrávať s módnym štýlom a vytvoriť si jedinečné oblečenie, ručná bloková tlač je skvelý spôsob, ako to dosiahnuť. Táto technika umožňuje vytvoriť vzory a motívy na oblečení pomocou drevených blokov s vyrezávanými vzormi.

Obliekanie do práce má svoje špecifiká. Rôzne pozície síce vyžadujú rôzny dress code, no v zásade platí, že treba byť upravená, reprezentatívna a pokojne aj trošku sexi.

Horúci trend?

24.04.2023

Všimli ste si už, že biela síce úplne nenápadne, ale momentálne veľmi jasne ovládla jarné/letné šatníky?

Vitajte vo svete blokovej tlače, kde farby a vzory vytvárajú nekonečné možnosti pre tvorbu umenia. Táto technika tlače sa používa už stáročia na výrobu nádherných a pôsobivých dizajnov na textil, papier a ďalšie materiály.