FOTOGALÉRIA - RUČNÁ BLOKOVÁ TLAČ

MaHli by Maria Hlinkova nie je iba slovenská značka, je to príbeh. Príbeh o tradícii, kráse a tvorivosti. Táto značka sa špecializuje na textilný tovar vytvorený pomocou ručnej blokovej tlače a eco printingu, a vytvára diela, ktoré sú skutočne unikátne.

Ručná bloková tlač nie je len technika, je to umenie. Je to umenie vytvárať krásne a zmyselne diela pomocou rúk a srdca. Táto staroveká technika sa udržala cez stáročia a dnes má v MaHli nový domov. Vzory sú opatrne vyrezávané do dreva, a potom sa ponoria do farby, aby sa vytvoril vzor. Každý kus je originál a je ručne vytvorený s láskou a starostlivosťou.

Eco printing je ďalšia technika, ktorú používa MaHli, a je to spôsob tlače, ktorý využíva farby zo živých rastlín a listov, aby sa vytvorili jedinečné a zaujímavé vzory. Táto technika umožňuje tvorcom MaHli experimentovať s prírodou a vytvárať diela, ktoré sú zároveň krásne a udržateľné.

MaHli by Maria Hlinkova nie je len značka, je to umelecká výzva. Je to výzva na objavovanie krásy v starodávnej technike, a na tvorivosť a inováciu, ktoré nás dokážu preniesť do nových dimenzií. Vstúpte do sveta MaHli a nechajte sa okúzliť krásou a tvorivosťou blokovej tlače.